EKSKLUZYWNA KLINIKA W CENTRUM WARSZAWY

 

Zadbamy o twoją skórę i ciało na najwyższym poziomie 

owner_Alina Herhel_photo - beautyclinic Warszawa

Mam na imię Alina, jestem założycielką kliniki kosmetologicznej Beauty Lab. Od zawsze byłam przekonana, że każda kobieta ma w sobie wyjątkowe piękno. Piękno, które może obudzić kosmetologia. Właśnie z tego powodu wybrałam kosmetologię na sens życia i swoją pasję. 

W ciągu ostatnich 9 lat inwestuję w swoją wiedzę. Brałam udział w konferencjach i szkoleniach w różnych miastach i krajach. Ciągle się uczę i rozwijam swoje umiejętności w branży kosmetologii — dziedzinie, która zachwyca szybkością wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Po 4 latach praktyki zawodowej na Ukrainie przeprowadziłam się do Polski. Nie wyobrażałam swojego życia bez kosmetologii, więc wbrew trudnościom, które mnie spotkały, otworzyłam gabinet kosmetologiczny – to była najlepsza decyzja w moim życiu!

ZESPÓŁ BEAUTY CLINIC

Ciągle inwestujemy w szkolenia i wiedzę naszych kosmetologów, wprowadzając do oferty najbardziej efektywne zabiegi oraz kosmetyki.

DERMATOLOG, TRYCHOLOG, LEKARZ MED. ESTETYCZNEJ ALEKSANDR KURADOVETC- beautyclinic Warszawa

DERMATOLOG, TRYCHOLOG, LEKARZ MED. ESTETYCZNEJ

Aleksandr Kuradovetc

Doświadczony wykładowca i szkoleniowiec na kongresach Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging w Warszawie. Specjalizuje się w dermatologii, wenerologii i chirurgii plastycznej.

Ma duże doświadczenie w leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, takich jak: leczeniu trądziku, przebarwień o różnej etiologii, wszystkich chorób dermatologicznych, wykonuje zabiegi iniekcyjne np. nadpotliwość, face-lifting za pomocą nici liftingujących, a dodatkowo zajmuje się dermatoskopia i usuwaniem nowotworów skóry. W Beauty Clinic przyjmuje dorosłych i dzieci, mówi po rosyjsku, angielsku i polsku.

TRYCHOLOG MARIA BIEŁOUS - beautyclinic Warszawa

DERMATOLOG, TRYCHOLOG, kosmetolog

MARIA BIEŁOUS

Z przyjemnością chcemy przedstawić wam świetną lekarkę, która dołączyła do naszego grona Maria Biełous — lekarz dermatolog. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Witebsku o specjalności medycyna ogólna W chwili obecnej trwa proces nostryfikacji dyplomu w Polsce, przez to chwilowo Maria przyjmuje jako kosmetolog w naszej klinice

Ponad wszystko uwielbia pracować z cerą i dąży do doprowadzenia jej do stanu idealnego. Stosuje się do zasady „nie zaszkodzić”. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta udaje się jej uzyskiwać najlepsze efekty. Zapraszamy do zapoznania się z Marią podczas konsultacji oraz zapisania się na zabieg kosmetyczny

FIZIOTERAPEUTA OLENA HRUP - beautyclinic Warszawa

FIZIOTERAPEUTA

OLENA HRUPA

Wykorzystywane techniki to terapia manualna tkanek miękich, terapia próżniowa, kinesiotaping.
Pracuję z osobami z bólami przeciążeniowymi, przewlekłym bólem pleców, z nierównowagą mięśniowo powięziową, po urazach. Nie zapominając o wpływie stresu na ciało oferuje też różnorodne techniki w strefie relaksu.

Mam dużą chęć robić świat zdrowszym i piękniejszym, dlatego moja praca staje się jednocześnie moją pasją.

Biorę udział w aktualnych szkoleniach, kursach podwyższających kwalifikacje. Uwielbiam przynosić ludziom szczęście, a co kocham wiecej to efekty mojej pracy. Każda kobieta powinna czuć się piękną i pewną siebie. Beauty Clinic jest właśnie tym miejscem, które pomaga odkrywać w sobie piękno. Serdecznie zapraszamy odwiedzić klinikę kosmetologii estetycznej Beauty Clinic w Warszawie.

photo_2021-07-07 19.55.06

DIETETYK

DANA SIGAL

Dana Sigal – praktykujący dietetyk, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyków PSD, Polskiego Towarzystwa Dietetyków PTD, Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia PTMSZ. Oprócz wykształcenia, Dana jest studentką ostatniego roku studiów magisterskich z dietetyki klinicznej i pielęgniarstwa, gdzie poszerza wiedzę z zakresu medycyny. Doświadczenie zawodowe — 7 lat.
Ukończone kursy:
• Coaching i edukacja w dietetyce
• Diagnostyka laboratoryjna w pracy dietetyka
• Optymalizacja diety w sporcie
• Zaburzenia menstrualne wśród kobiet aktywnych fizycznie okiem dietetyka
• Leczenie otyłości
• Dietetyka molekularna: geny, żywność i zdrowie
• Medycyna generyczna i inżynieria tkankowa
• Dieta i suplementacja w sporcie
• Witaminy i mikroelementy. Przyznaczenie i terapia.
i td.
Dana uważa że w dietoterapii ważne jest wielostronne spojrzenie na pacjenta, dlatego dietoterapia opiera się na podejściu cholistycznym .

OPINIE KLIENTÓW

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, skontaktuj się z nami. Każdego dnia się rozwijamy. Każda informacja zwrotna jest dla nas ważna

Umów wizytę według numeru
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?