Mediderma to są kosmetyki hiszpańskiej marki Sesderma, lidera w rozwoju i produkcji peelingów chemicznych. W naszej klinice możesz wybierać spośród pięciu peelingów Mediderma:

Peeling Jessnera

Wskazania do tego peelingu: trądzik, płytkie zmarszczki, zwiększone przetłuszczanie się skórya także jej zgrubienia. Efektem jest gładka, delikatna skóra, redukcja trądziku, wygładzenie drobnych zmarszczek i redukcja przebarwień.

Żółty peeling

Służy do zwalczania zmian związanych z wiekiem, leczenia przebarwień i plam potrądzikowych. Peeling jest dość delikatny, w efekcie się uzyskuje: korekcję zmarszczek, zapobieganie zmianom wiekowym, fotostarzeniu i przebarwieniom.

Peeling ferulowy

Aktywacja procesu regeneracji komórek, co daje trwały efekt odmładzający. Poprawia się ogólny stan skóry, a jej funkcje ochronne zostają zachowane..

Peeling salicylowy

Wskazania do tego peelingu są nieliczne: trądzik i plamy oraz blizny potrądzikowe. Peeling salicylowy ma właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne, a także zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i wspomaga regenerację skóry.

Peeling azelainowy

Wskazany jest przy utrzymującym się zaczerwienieniu twarzy, trądziku, plamach i bliznach potrądzikowych, ziemistej cerze oraz przebarwieniach.

 • PEELING od 160 zł
TCA 10%, 20%, 30%, 40%

TCA-peeling to mało inwazyjny, ale bardzo skuteczny zabieg kosmetologiczny z użyciem kwasu trójchlorooctowego. Najprościej mówiąc – jest to zabieg intensywnego złuszczania naskórka.

TCA-peeling jest zalecany gdy występuje:

 1. Zwiotczała skóra
 2. Matowa cera
 3. Drobne zmarszczki w obszarze czoła, oczu, nosa, policzków, ust
 4. Przebarwienia po trądziku
 5. Plamy i blizny

Etapy TCA-peelingu:

 1. Oczyszczenie skóry
 2. Zastosowanie kompozycji peelingującej

Również ten peeling jest polecany w przypadku nadmiernego przetłuszczania się skóry, widocznych porów oraz skłonności do zaskórników. Kosmetolog określa głębokość i obszar oddziaływania kwasu na tkanki na podstawie budowy skóry klienta, jej rodzaju, stopnia natłuszczenia, grubości warstwy rogowej naskórka oraz obecności problemów kosmetycznych i dermatologicznych.

 • PEELINGI od 160 zł
Peeling DMK Pro Alpha

Peeling DMK Pro Alpha – odbuduje Twoją skórę i unormuje jej stan. Peeling zawiera 4 kwasy, każdy z których skutecznie działa we własnym zakresie:

Kwas glikolowy działa pobudzająco na komórki

Kwas mlekowy stymuluje syntezę ceramidów i nawilża skórę

Kwas cytrynowy ma właściwości wybielające i przeciwutleniające

Kwas jabłkowy stymuluje procesy metaboliczne

Jakie są wskazania?

 1. Zmiany związane z wiekiem
 2. Przedwczesne starzenie się
 3. Trądzik i przebarwienia po nim
 4. Demodekoza (nużyca)
 5. Hiperpigmentacja (przebarwienia)
 6. Fotouszkodzenia skóry
 7. Rozszerzone pory

Amerykańska marka DMK to profesjonalne kosmetyki, które są obecne na rynku od dziesięcioleci i wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność.

 • PEELING DMK PRO ALPHA 260 zł
Me Line

Peeling Me Line to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w walce z przebarwieniami skóry. Me Line to hiszpańska marka znana na całym świecie ze swoich kosmetyków do walki z przebarwieniami.

Głównymi wskazaniami są:

 1. Piegi
 2. Ostudy
 3. Ciemnienie skóry w niektórych okolicach
 4. Bladość cery

Peeling został stworzony do różnych typów skóry, ale nadal istnieją pewne przeciwwskazania:

 1. Rany i stany zapalne
 2. Wysypka
 3. Nietolerancja pojedynczego składnika peelingu

Jak widać, terapia enzymatyczna jest rozwiązaniem na wiele problemów, z którymi mamy do czynienia na codzień. Ale jak każdy zabieg, ma ona szereg przeciwwskazań:

 1. Otwarte rany lub uszkodzenia skóry
 2. Klaustrofobia
 3. Ciąża
 4. Choroby zakaźne w ostrej fazie
 5. Ostre stany zapalne

Efektem zabiegu stanie się pozbawienie istniejących ostud, wyrównanie tonusu cery, i prewencja pojawiania się nowych przebarwień. A w dodatku znikną drobne zmarszczki i zmniejszają się objawy fotostarzenia.

 • PEELING ME LINE 360 zł
Umów wizytę według numeru
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?