OCZYSZCZANIE

Atraumatyczne oczyszczanie twarzy z użyciem kosmetyków iS CLINICAL
Oczyszczanie atraumatyczne jest najbardziej delikatnym i miękkim sposobem na oczyszczanie twarzy. Za pomocą specjalnych produktów kosmetycznych amerykańskiej marki IS CLINICAL, zewnętrzna zrogowaciała warstwa skóry jest delikatnie usuwana. Dzięki temu cera staje się jędrna i przyjemnie aksamitna w dotyku, a drobne zmarszczki zostają wygładzone.

Wskazania do zabiegu:

 1. Hiperkeratoza
 2. Trądzik (łagodny)
 3. Cera wrażliwa

Przeciwwskazańia:

 1. Indywidualna nietolerancja składników produktów kosmetycznych
 2. Choroby zakaźne
 3. Choroby dermatologiczne, w tym opryszczka, egzema
Dzięki temu, że oczyszczanie atraumatyczne nie wymaga okresu rekonwalescencji, zaraz po zabiegu można się udać na spotkanie lub na spacer z przyjaciółmi. Zapisz się na atraumatyczne oczyszczanie twarzy wysokiej jakości kosmetykami amerykańskiej marki IS CLINICAL!
 • ATRAUMATYCZNE OCZYSZCZANIE TWARZY 360 zł
Oczyszczanie twarzy z użyciem kosmetyków BIOLOGIQUE RECHERCHE (+peeling)

Oczyszczanie twarzy należy do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ponadto, stanowi ono podstawę pielęgnacji Twojej cery. a drobne zmarszczki zostają wygładzone. W Beauty Clinic zabieg oczyszczania twarzy jest wykonywany z użyciem kosmetyków francuskiej marki BIOLOGIQUE RECHERCHE.

Niezaprzeczalnymi zaletami tych kosmetyków są: 

 1. Szybkie wchłanianie składników aktywnych
 2. Widoczne i długotrwałe efekty
 3. Rozwiązywanie problemów skórnych, a nie maskowanie ich

Oczyszczanie twarzy kosmetykami Biologique Recherche może stać się rozwiązaniem na takie problemy, jak:

 1. Cera tłusta
 2. Powiększone pory
 3. Zaskórniki
 4. Blizny potrądzikowe
 5. Nierównomierny koloryt cery
 6. Utrata jędrności i elastyczności cery

Ten podstawowy zabieg zalecany jest prawie każdemu, niezależnie od wieku i rodzaju cery. Istnieje także możliwość wykonania zabiegu oczyszczania twarzy wraz z peelingiem z użyciem kosmetyków Biologique Recherche. By dowiedzieć się jaki rodzaj oczyszczania odpowiada potrzebom Twojej cery najlepiej, zapisz się na konsultację do naszych specjalistów.

 • OCZYSZCZANIE TWARZY Z UŻYCIEM BIOLOGIQUE RECHERCHE 360 zł
Atraumatyczne chemiczne oczyszczanie twarzy z użyciem kosmetyków pH Formula.

Atraumatyczne chemiczne oczyszczanie twarzy z użyciem kosmetyków pH Formula jest doskonałym sposobem na odświeżenie cery i pozbycie się zaskórników. 

Stawiamy na pH Formula, dlatego że kosmetyki tej marki nie niszczą struktury cery, lecz przywracają jej podstawową równowagę, nawilżenie i komfort. Zabieg jest absolutnie bezbolesny, ponadto prawie nie narusza warstwy rogowej naskórka, dlatego cieszy się niezwykłą popularnością w naszej klinice i poza nią.

 

Do efektów takiego oczyszczania zalicza się:

 1. Wygładzenie drobnych zmarszczek
 2. Poprawę jakości i kolorytu cery
 3. Pozbycie się zaskórników
 4. Złuszczanie górnej warstwy rogowej naskórka

Przeciwwskazańia:

 1. Indywidualną nietolerancję składników produktów kosmetycznych
 2. Choroby zakaźne
 3. Choroby dermatologiczne, w tym opryszczkę, egzemę

Zabieg atraumatycznego chemicznego oczyszczania twarzy kosmetykami pH Formula trwa 1,5-2 godziny, i jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

 • ATRAUMATYCZNE CHEMICZNE OCZYSZCZANIE TWARZY 260 zł
Oczyszczanie placów/dekoltu

Na pozór wydaje się, że skóra na plecach i dekolcie nie wymaga zbytniej pielęgnacji, lecz w rzeczywistości potrzebuje ona oczyszczania nie rzadziej, niż cera na twarzy. Jeśli skóra na tych okolicach nie jest odpowiednio zadbana, z czasem zaczyna się szybkie pogarszanie się jej wyglądu. 

Obecnie istnieje wiele sposobów na oczyszczanie pleców i dekoltu, spośród których kosmetolog pomoże dobrać ten odpowiadający potrzebom Twojej skóry. Dzięki czemu stanie się ona świeża, gładka i oczyszczona z krost i zaskórników.

 

 

Oczyszczanie pleców i dekoltu jest rozwiązaniem na takie problemy, jak:

 1. Wszelkiego rodzaju wysypki, trądzik, zaskórniki
 2. Zapalenia skóry i keratoza
 3. Zatkane pory
 4. Defekty kosmetyczne skóry
 5. Fotostarzenie skóry

Dany zabieg nie może być przeprowadzony w przypadku:

 1. Otwartych ran lub uszkodzeń skóry
 2. Przewlekłych chorób skóry
 3. Zapalenia skóry w ostrej fazie
 4. Objaw chorób wirusowych.

Nasi kosmetolodzy pomogą dobrać odpowiedni rodzaj oczyszczania, i doradzą w zakresie pielęgnacji domowej. Gdyż Twoje zdrowie i piękno jest w Twoich rękach.

 • OCZYSZCZANIE PLACÓW/DEKOLTU od 160 zł
Oczyszczanie (ultradźwiękowe, manualne, kombinowane) + maska według rodzaju cery

Oczyszczanie twarzy to skuteczny zabieg, który pozwala poprawić stan cery, oraz pomaga pozbyć się niedoskonałości i nadać jej zdrowy wygląd.

Wykonujemy trzy rodzaje oczyszczania:

 1. Kawitacja ultradźwiękowa. Oczyszcza cerę z martwych komórek naskórka i głęboko ją dotlenia. Jest najbardziej delikatnym i uniwersalnym rodzajem oczyszczania.
 2. Oczyszczanie manualne. Usuwa zaskórniki i martwe komórki. W ciągu pierwszych dni po zabiegu możliwe są zaczerwienienia i obrzęki, ale już trzeciego dnia Twoja cera stanie się miękka i aksamitna.
 3. Oczyszczanie kombinowane. Łączy w sobie oba wyżej wymienione rodzaje oczyszczania i jest najbardziej skuteczne. Pozbawi cerę zanieczyszczeń, wyrówna jej koloryt i nada twarzy zdrowy i świeży wygląd.

Przeciwwskazańia:

 1. Ropne zaskarżenia skóry
 2. Cerę wrażliwą
 3. Trądzik różowaty
 4. Egzemę
 5. Choroby nowotworowe w obrębie twarzy i głowy

Po zabiegu oczyszczania nasz kosmetolog dobierze odpowiednią do Twojego rodzaju cery maskę, dzięki czemu cera stanie się gładka, miękka i jedwabista.

 • OCZYSZCZANIE + MASKA WEDŁUG RODZAJU CERY 210 zł
Oczyszczanie (ultradźwiękowe, manualne, kombinowane) + indywidualnie dobrany peeling ZEIN OBAGI

Oczyszczanie twarzy to skuteczny zabieg, który pozwala poprawić stan cery, oraz pomaga pozbyć się niedoskonałości i nadać jej zdrowy wygląd.

Wykonujemy trzy rodzaje oczyszczania:

 1. Kawitacja ultradźwiękowa. Oczyszcza cerę z martwych komórek naskórka i głęboko ją dotlenia. Jest najbardziej delikatnym i uniwersalnym rodzajem oczyszczania.
 2. Oczyszczanie manualne. Usuwa zaskórniki i martwe komórki. W ciągu pierwszych dni po zabiegu możliwe są zaczerwienienia i obrzęki, ale już trzeciego dnia Twoja cera stanie się miękka i aksamitna.
 3. Oczyszczanie kombinowane. Łączy w sobie oba wyżej wymienione rodzaje oczyszczania i jest najbardziej skuteczne. Pozbawi cerę zanieczyszczeń, wyrówna jej koloryt i nada twarzy zdrowy i świeży wygląd.

Przeciwwskazańia:

 1.  Ropne zaskarżenia skóry
 2. Cerę wrażliwą
 3. Trądzik różowaty
 4. Egzemę
 5. Choroby nowotworowe w obrębie twarzy i głowy

ZEIN OBAGI — to amerykańska marka kosmetyków leczniczych do pielęgnacji skóry, która zdobyła popularność na całym świecie. Ze względu na to, że ZEIN OBAGI posiada ogromną ilość różnorodnych produktów, nasi kosmetolodzy są w stanie dobrać peeling najlepiej odpowiadający potrzebom Twojej cery. Dzięki czemu cera stanie się gładka, miękka, wyrówna się jej koloryt, a zanieczyszczenia i zaskórniki zostaną usunięte.

 • OCZYSZCZANIE + INDYWIDUALNIE DOBRANY PEELING ZEIN OBAGI od 310 zł
Umów wizytę według numeru
Czy chcesz, żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?